Komentowana treść: Polskie Pismo Amigowe - apel o artykuły
[#1] Re: Polskie Pismo Amigowe - apel o artykuły
No to trzeba się spiąć.
Mobilizacja Pany :D
[#2] Re: Polskie Pismo Amigowe - apel o artykuły
Mailman jak chcesz to możesz wrzucić ten artykuł o Fedorze co ci wysłałem. A tak w ogóle to czemu sie nie ukazał na ppa? Cenzura jakaś czy co? :)
[#3] Re: Polskie Pismo Amigowe - apel o artykuły

@Arbuz, post #2

A tak w ogóle to czemu sie nie ukazał na ppa?

Tak zwane "życie prywatne" stoi na przeszkodzie. Jeżeli nie dostałeś informacji, że się nie ukaże, to trzeba czekać. Na pewno się odezwę (poza tym otrzymałeś informację, że tekst dotarł).
[#4] Re: Polskie Pismo Amigowe - apel o artykuły

@mailman, post #3

ok rozumiem
[#5] Re: Polskie Pismo Amigowe - apel o artykuły
Ja ze swojej strony prawdopodobnie tylko jedną stroną właśnie mogę poratować Was redaktorzy - kolejną częścią historii z Elvirą. Jeżeli zostanie Wam wolna tabula rasa - możemy się umówić, że prześlę Wam dwie plansze - czas na akcję więc myślę, że na dwóch stronach warto by było to zamieścić. Dwie strony chyba nie zrobiłyby różnicy dla całokształtu kolejnego numeru PPA :}.
[#6] Re: Polskie Pismo Amigowe - apel o artykuły

@Logan, post #1

Nom, trzeba :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem